Louise Bergez studeerde drama aan het KASK Gent. Ze speelde in verschillende theaterproducties en maakt deel uit van het collectief Werktoneel bekend van Gruis/aan de twijfel en Aan de start van de brug. Naast de scène is Bergez ook actief in film en tv ( o.a. WTFock, TikTak, De Kraak, Nonkels, Déjà vu 2, Twee Zomers). Ze werd tweemaal genomineerd voor ‘beste vrouwelijke acteerprestatie’ (Bruegel - Lisaboa Houbrechts) en (Gruis/aan de twijfel - Werktoneel).
Laurens Aneca is regisseur. Samen met Jesse Vandamme maakte hij al eerder Scènes (uit een huwelijk) (2020) en Giants (2021). Met Giants stond Laurens op Theater Aan Zee en won hij de creatiebeurs.
Hij regisseerde o.a. F A G G O T S (2023), Zero feet away (2024) en Under the Influence (2024). Daarnaast fungeert hij ook als speler, coach of dramaturg bij verschillende makers en gezelschappen, o.a. bij Werktoneel, Lieselot Siddiki, Camping Sunset, Theater Transparant (Labyrinth) en Lara Staal.
Samen met muzikant Jasper Segers maken Laurens en Louise de voorstelling TA MAL OU in seizoen '26-'27.