d-artagnan d-artagnan

WIE IS WIE

Piet Arfeuille
Artistieke  leiding
piet@malpertuis.be

Lieve Moeremans
Zakelijke Leiding / Publiekswerking en communicatie
lieve@malpertuis.be

Ann Vanneste
Assistent zakelijke leiding
ann@malpertuis.be

Rik Teunis
Productieleiding en techniek
rik@malpertuis.be

Wim Loobuyck
Techniek en infrastructuur
wim@malpertuis.be

Martine Blauwet
Onderhoud, catering en foyer
martine@malpertuis.be



 

TOURNEEPLANNING EN PROMOTIONELE ONDERSTEUNING:

Collage Theater- en Muziekproducties: info@huubcolla.be    +32 (0) 485 71 61 57


STICHTER & EREDIRECTEUR
Herman Verschelden

RAAD VAN BESTUUR
Wim Vanseveren - voorzitter

Dimitri Casteleyn - ondervoorzitter

Heleen Rijckaert - secretaris

Dominique Bouckaert, Xaveer Claerhout, Benedikt Deberdt, Ingrid De Vos, Dirk Mattelaer, Sigrid Balduck, Frank Vanden Berghe
 
ALGEMENE VERGADERING

De leden van de Raad van Bestuur samen met:
Isabel Albers, Simon Bekaert, Tinne Bral,  Lieven De Cauter,  Pieter Lesaffer, Leen Maes, Ivan Van Cauwenberghe, Nick Van Hulle, Roeland Vander Plaetse, Veerle Windels, Luc De Leersnyder